Masérské kurzy‎ > ‎

Kurz masáže zad pro laiky aneb domácí masáže (nejen) při bolestech zad

přidáno: 13. 7. 2015 10:58, autor: Harmonie Valašské Meziříčí   [ aktualizováno 14. 9. 2015 1:51 ]

Neděle 16. srpna od 13.00 hod

Bolesti zad bývají často úporné a nesnesitelné. V dnešní době je téměř nemožné se jim vyhnout. Skoro v každé profesi dává člověk zádovým svalům a svalům šíje pořádně zabrat

Je to dáno i tím, že málokdo ví, jak se o své svaly správně starat a jak je procvičovat. Těmto bolestem se dá totiž úspěšně předejít. Ale co si počít když záda začnou bolet a to zrovna v okamžiku, který se vám hodí nejméně? V těchto okamžicích bývá velmi účinná masáž. 

Mnoho lidí tyto situace řeší tak, že postiženou část namažou nějakým krémem a různými způsoby hnětou a masírují. Může to pomoci v případě, že správně lokalizujete epicentrum bolesti, ale nesprávnou technikou můžete napáchat nenapravitelné škody na vašich zádech. Pokud vám není lhostejný stav vašich zad a chcete se této masáži zad naučit na profesionální úrovni, je tento kurz určen právě pro vás. 

Po absolvování kurzu obdrží účastník certifikát. 


 Pro koho je kurz vhodný: 

Masérský kurz - masáž zad a šíje pro laiky je vhodný pro jednotlivce i pro páry, kteří se chtějí naučit základy klasické masáže a pomoci a ulevit od bolesti a ztuhlosti svým blízkým. Je určen pro ty, co by rádi masírovali své blízké a ještě si dostatečně nevěří.

Popis masérského kurzu - masáž zad a šíje pro laiky: Při tomto kurzu se naučíte základní masérské techniky, kterými uvolníte ztuhlé záda a šíji svým blízkým. Dozvíte se základní teorii masáže, avšak kurz bude zaměřen převážně na praktickou část a zkušenost s masírováním.

Po celou dobu výuky jste  odborně vedeni tak, abyste se vyvarovali chyb či špatných návyků při masírování tak, abyste po absolvování této výuky byli schopni bezpečně a účinně pomoci svým blízkým:) 

 Cena: 950 Kč

 Rezervace místa na kurz zde.

Lektor: Dušan Jirásek /certifikovaný masér a terapeut a mentor/

www.masazedusan.cz

Lektor originálního Rituálu pěti elementů - www.ritual-peti-elementu.cz

Lektor v masérské škole masérnička - www.masernicka.cz a ve studiu Shanti Zlín a Vsetín.


Podívejte se na videopozvánku na kurz:)

Video YouTube


Comments